Nabídka kurzů pro dospělé v ZUŠ

ZUŠ Mikulov opět připravuje kurzy uměleckých oborů pro dospělé. V letošním roce můžeme pozvat zájemce o tanec a výtvarné umění – v nabídce je oblíbený kurz klasického tance, který jsme poprvé s úspěchem otevřeli v loňském školním roce, dále připravujeme opakování kurzu točené a dekorativní keramiky a kurzu digitální fotografie a nově chystáme též kurz malby a kresby.

Všechny kurzy jsou vedeny renomovanými lektory s bohatou uměleckou či pedagogickou praxí. Taneční kurz vede Hana Dobrovolná, učitelka ZUŠ s profesionální taneční praxí v baletních divadelních souborech v Ostravě či Uherském Hradišti, kurz keramiky známý mikulovský výtvarník a keramik Karel Frantel, působící v současnosti jako zástupce ředitele a vyučující výtvarného oboru na ZUŠ Mikulov, fotokurz Miroslav Růžek, fotograf, propagační grafik, člen břeclavského fotoklubu žijící v Podivíně, a malířský kurz grafička a ilustrátorka Olga Pluháčková, absolventka Vysoké školy výtvarných umení v Bratislavě.

Kurzy v rozsahu dvanácti lekcí (18 hodin) mohou být při minimálním počtu pěti účastníků zahájeny v týdnu od 29. 10. ve večerních hodinách (s výjimkou již probíhajícího tanečního kurzu, do něhož je však možno ještě nastoupit) v učebnách ZUŠ Mikulov, Náměstí 28. Kurzovné ve výši 2 000 Kč lze před zahájením kurzu uhradit v hotovosti v kanceláři ZUŠ.
Vážení přátelé, těšíme se spolu s našimi lektory na Vás!

Ing. Jiří Vrbka, ředitel ZUŠ Mikulov

— Přidáno dne 11. 10. 2012

« zpět na úvodní stranu